Sorunlarımızın Çözümü İçin Birlikte Mücadele Edelim…

Ana sayfa » Sorunlarımızın Çözümü İçin Birlikte Mücadele Edelim…
Bu yazı Tüm Sağlık-Sen tarafından, 2019-09-17T11:30 tarihinde yayınlanmıştır.

Sağlık hizmetlerinde çalışan kamu personelinin 2019 Temmuz verilerine göre sendikalaşma oranı %58,45’dir. Hizmet kolunda yaşanan birçok soruna rağmen sağlık çalışanlarının önemli oranda sendikasız oluşu mevcut yapılara getirilen net bir eleştiridir. Sendikalara uzak duran sağlık çalışanları yaptığımız anket ve yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda mevcut yapılara getirdiği ortak eleştiri; mevcut yapıların acil sorunlarımızdan çok siyasi kaygılar taşıdıklarıdır.

Kurulduğu 2009 yılından itibaren tanımı doğrultusunda sendikacılık yapan, sağlık çalışanlarının sorunlarını çözüm önerileri ile birlikte dile getiren, bir çok sorunun çözümünde aktif rol alan Tüm Sağlık-Sen birlikteliğin gücüne inanmaktadır. Sendikasız veya başka sendika üyesi on binlerce sağlık çalışanının sempatisini, beğenisini, takdirini kazanmış olmak bizlere mutluluk verdiği gibi; bizler de o sağlık çalışanlarını yanımızda görmek istiyoruz.

TÜM SAĞLIK-SEN’in yol arkadaşları, uzakta kalıp temsil edilmeyi beklemek ve eleştirmek yerine çözüme taraf olmayı seçenlerdir… Sorunlarımıza birlikte çözüm bulmak için siz de elinizi taşın altına koyun; haklı mücadelemizi hep birlikte daha güçlü yapalım…

SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ…

 

Facebook'da Bizi Beğenin

Twitter'da Takip Edin

Copyright © 2016 Tüm Sağlık-Sen