Ülkemizin Geleceğinde Artık Darbeye Yer Olmayacak…

Ana sayfa » Ülkemizin Geleceğinde Artık Darbeye Yer Olmayacak…
Bu yazı Tüm Sağlık-Sen tarafından, 2021-04-04T18:23 tarihinde yayınlanmıştır.

(Tüm Sağlık-Sen) Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Okay Erözgün, “Hiç Kimse, Hiçbir Grup Geçmişte Kalmış Kötü Günleri Canlandırmaya, Eski Alışkanlıkları ve Devleti Hedef Alan Olayları Hortlatmaya Cüret Etmesin!” dedi.

Ülkemizin Geleceğinde Artık Darbeye Yer Olmayacağını Belirten Okay Erözgün Şunları Söyledi:

Türkiye Cumhuriyeti’nin Egemen ve Tam Bağımsız Ülke Kararlılığından, Medeniyet ve İnanç Değerlerine Hassasiyetle Yol Almasından Rahatsız, Millî İradeyi, Ülkenin Refah ve Huzurunu Hedef Alan Emekli 103 Amiralin Yaptığı Açıklamayı Kınıyoruz.

Yayımlanan Bu Bildirinin Arkasında Kimin ve Kimlerin Olduğu Çok Açık. Bu Açıklama Göstermektedir ki Emekli de Olsa Bazı Darbe Heveslilerinin Siyasete Müdahale Etme, Millet İradesine Çelme Takma, Darbe Çığırtkanlığı Yapma Ve Gayrı Millî Odaklara Selam Çakma Hastalığı Devam Etmektedir.

Vesayet Muhipleri Bilmelidir ki, 15 Temmuz Gecesi Darbecilere Karşı Milletin Yazdığı Destan Bu Ülke İçin Sadece Bir Milat Değil, Şehitlerin Kanıyla Verilmiş Bir Ahittir.

Devletimiz ve Demokratik Türkiye Cumhuriyetimiz En Kıymetli Hazinemizdir. Kadim Kültürümüz, İnançlarımız ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Ortaya Koyduğu Bilimsel Düşünce Sistemi Ülkemizin Gelecek Hedeflerine Varmak İçin Olmazsa Olmaz İlkelerimizdir.

Ne Olursa Olsun Darbeye Tevessül Eden, Milletin İradesini ve İnanç Değerlerini Hedef Gösteren, Sivil Siyasi İradenin Hukukunu Yok Etmeye Yeltenen Herkese Haddi Bildirilmeli, Darbe Heveslileri Yargı Önünde Mutlaka Hesap Vermelidir.

Kaostan ve Huzursuzluktan Nemalanan Karanlık Güçlerin ve Onların Maşalarının Dün Olduğu Gibi Bugün de Karşısında;  Devletimizin, Aziz Milletimizin ve Şanlı Ordumuzun

Facebook'da Bizi Beğenin

Twitter'da Takip Edin

Copyright © 2016 Tüm Sağlık-Sen