Ramazan Ayı Sağlık, Barış ve Huzura Vesile Olsun

Ana sayfa » Ramazan Ayı Sağlık, Barış ve Huzura Vesile Olsun
Bu yazı Tüm Sağlık-Sen tarafından, 2020-04-23T10:18 tarihinde yayınlanmıştır.

Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Okay Erözgün Ramazan ayı ile ilgili bir mesaj yayımladı. 

Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Okay Erözgün mesajında “Rabbimizin destek ve lütfu ile bir Ramazan ayının daha manevi atmosferine girmiş bulunuyoruz. Bu kutlu ayın rahmet, bereket ve mağfiret fırsatları ile bizleri kavuşturan Allah’a şükürler olsun. Temenni ve duamız bu kutlu ayın dünyevi ve uhrevi tüm iyiliklerinden, güzelliklerinden ve fırsatlarından yararlanmaktır.” diye konuştu.

Ramazan ayının; erdem, sevgi, hoşgörü, sabır ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini yaşatan aynı zamanda yüce yaratıcımızın ilahi mesajı Kuran nurunun ve sevgili peygamberimizin kurtarıcı olarak gönderildiği bir ay olduğunu dile getiren Genel Başkan Okay Erözgün ” Tuttuğumuz oruç ile  nefislerimizi terbiye ettiğimiz, her türlü aşırılıktan ve kötü alışkanlıklardan arındığımız bir aydır. Ramazan, rabbimize kulluk bilinci ile irkilerek tam itaat etme ayıdır. Ramazan hayatlarımızda yeni hamlelerin başlangıcı sayılacak fırsatları içerisinde barındıran manevi diriliş ayıdır.” ifadelerini kullandı.

Erözgün, Bu duygu ve düşüncelerle Tüm Sağlık-Sen ve şahsım adına; aziz milletimizin, soydaş ve dindaşlarımızın tüm kamu çalışanlarının kutlu ramazan ayını tekrar tebrik ediyorum.

Kutlu Ramazan ayının; ülkemizin, İslâm âleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna, bütün müminlerin tövbelerinin ve dualarının kabul edilerek arınma ve affedilmelerine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Facebook'da Bizi Beğenin

Twitter'da Takip Edin

Copyright © 2016 Tüm Sağlık-Sen