Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun…

Ana sayfa » Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun…
Bu yazı Tüm Sağlık-Sen tarafından, 2021-03-10T16:44 tarihinde yayınlanmıştır.
Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Okay Erözgün, Miraç kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Erözgün, mesajında, “Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandili’mizin sevgi ve birlik hislerimizi kuvvetlendirmesini diliyor ve tüm sağlık ve kamu çalışanları ile dünyadaki tüm Müslüman kardeşlerimizin Miraç Kandilini kutluyorum.
Miraç bir yükseliştir. Bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa en yüce mertebeye yükseliştir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (A.S)’in şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir yükselme ufkudur.
Barış içinde yaşanabilir bir dünya için insanlık İslam’ın Miraç şuuruna muhtaçtır. Bu mübarek günde ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atalım. İbadetin zevkinden bizi mahrum eden nefsin kötü arzularını frenleyelim. Gönül dünyamızı bulandıran haset, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizleyelim.
Miraç Kandili vesileyle içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesini temenni ediyor, Cenab-ı Allah’tan Tüm Kamu Çalışanlarının, Türk Milletinin ve tüm Müslüman kardeşlerimizin Miraç Kandili’ni kutluyorum” dedi.

Facebook'da Bizi Beğenin

Twitter'da Takip Edin

Copyright © 2016 Tüm Sağlık-Sen