Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

Ana sayfa » Kadir Geceniz Mübarek Olsun…
Bu yazı Tüm Sağlık-Sen tarafından, 2019-05-31T10:08 tarihinde yayınlanmıştır.

Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Okay Erözgün, Kuran-ı Kerim’in indirildiği Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Erözgün, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atalım. İbadetin zevkinden bizi mahrum eden nefretin kötü arzularını frenleyelim. Gönül dünyamızı bulandıran haset, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizleyelim.

Dünya da zalimlerin, batılı zengin devletlerin, Müslümanlar üzerinde her dakika plan yaptığı, insanlığın yok olmasına seyirci kaldığı bir dönemdeyiz. Bu sebeple, dünyada savaşlar ve acılar bitmiyor. Bu vesileyle, içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesini temenni ediyor, başta Filistin Mısır, Suriye, Irak ve Doğu Türkistan olmak üzere dünyanın birçok yerinde soydaşlarımıza ve Müslüman kardeşlerimize uygulanan zulmün son bulmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum dedi.

Erözgün, yayınladığı yazılı mesajında; “Tüm Sağlık Camiasının, Türk milletinin ve İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ederek, bu müstesna gecede yapacağımız dua ve yakarışların bütün insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Facebook'da Bizi Beğenin

Twitter'da Takip Edin

Copyright © 2016 Tüm Sağlık-Sen