2019 Hac Sağlık Personeli Mülakat Sonuçları Açıklandı…

Ana sayfa » 2019 Hac Sağlık Personeli Mülakat Sonuçları Açıklandı…
Bu yazı Tüm Sağlık-Sen tarafından, 2019-05-28T11:30 tarihinde yayınlanmıştır.

2019 yılı kapsamında Hac ibadeti bazında gerçekleştirilecek olan tedarik ve temin organizasyonu içinde görev alabilecek sağlık personellerinin daha önceden girmiş oldukları mülakatlara ilişkin, mülakat sonuçları resmen ilan edildi.

2019 yılı ilk çeyreğinde belli olması beklenen taban ve tavan puanların ilk çeyrek dönemi biterken Mart ayının son haftasında 22 Mart tarihinde açıklanmasının ardından, daha önceden belirlenmiş olan taban ve tavan puanlara göre hak kazanan adayların bilgileri sisteme yüklenmiş oldu.

22 Mart tarihinde ilan edilen taban ve tavan puanlarda yer alan bilgilerin baz alındığı ve hesaplandığı sıralamaya göre adayların puanlarına mülakat skorları da eklendi ve söz konusu organizasyonda yer alabilecek olan personellerin sıralı listesinin hazır olduğu belirtildi.

İlgili adaylar kendi kişisel bilgileri ile sorgulayabilecekleri sonuçlara erişebilmek için resmi siteden T.C Kimlik Numaraları ile giriş yapabilecekler.

Bu uygulamadan ise; Hemşireler, Anestezi Teknikerleri, A.T.T Teknisyenleri, Diş Teknisyenleri, Eczacı Kalfaları, Laboratuar Teknikerleri, Ortez-Protez Teknikerleri, Röntgen Teknikerleri, Sağlık Memurları, Tıbbi Cihaz Tam. Teknikerleri, Sterilizasyon, Hasta Bakıcı ve Hizmetli personelleri faydalanabilecek.

Sağlık Personelleri Hac ve Umre Mülakat Sonuçlarına Erişebilmek İçin TIKLAYINIZ…

 

Facebook'da Bizi Beğenin

Twitter'da Takip Edin

Copyright © 2016 Tüm Sağlık-Sen